01. 01. 2018
Přeji vám všem šťastný nový rok a hlavně pohyb bez nehod. M. Polák
Mistr Evropy Pavel Kelemen
20. 10. 2015

Blahopřejeme našemu sportovci Pavlu Kelemenovi!!!! Tento dráhový cyklista se stal 18.10.2015 mistrem Evropy v keirinu. Na šampionátu v Grenchenu ve Švýcarsku zvítězil o 47 tisícin sekundy před Francouzem Francoisem Pervisem.

Dukla Brno - Sprint team
01. 10. 2015

V letošním roce byla navázána spolupráce se členy sprinterského týmu v cyklistice Dukly Brno. Jedním z členů je olympionik z Londýna Pavel Kelemen, čerstvý mistr ČR ve sprinterské disciplíně.  Ve finále porazil 2:0 na jízdyTomáše Bábka. V souboji o třetí místo potřeboval rovněž jen dvě jízdy Robin Wagner, který odsunul na čtvrtou pozici Adama Ptáčníka (všichni Dukly Brno). V týmovém sprintu byli nejrychlejší Jiří Fanta, Wagner a Bábek (všichni Dukla Brno) a závod na 1 km s pevným startem se stal kořistí Bábka, který vyhrál před Kelemenem a Wagnerem.

Naši sportovci
29. 06. 2015
Draci Brno na Poháru mistrů v Rotterdamu
07. 06. 2015

Čeští mistři navzdory porážce dosáhli v Evropském poháru největšího úspěchu od roku 2004, kdy skončili třetí. Ve finále jednoho ze dvou kvalifikačních turnajů, z nichž vzešli účastníci finálové série, prohráli v Rotterdamu s domácím Neptunusem 2:8. Draci Brno tedy nebudou hrát o triumf v Evropském poháru baseballistů.

Spolupráce s fyzioterapeutickou klinikou na Maltě
11. 05. 2015

Začátkem května jsme jeli navázat spolupráci na fyzioterapeutickou kliniku "The Millenium" na Maltě, která sídlí na fotbalovém stadioně ve městě Ta’ Qali. Kontakt jsme navázali se sportovním fyzioterapeutem Kurtem Micallefem.

Míša Smutná mistryní ČR ve slalomu
18. 04. 2015

Lyžařka Michaela Smutná se podruhé v kariéře stala mistryní České republiky 2015 ve slalomu. V mistrovském závodě v Koutech sice figurovala po prvním kole až na šestém místě, ovšem ve druhém kole předvedla vynikající jízdu a nechala za sebou všechny soupeřky.